,

.

Obľúbený skialpový Trekland Trip na Téryho chate vo Vysokých Tatrách bol aj túto sezónu naozaj výnimočný, zážitkový a náučný :) Stretla sa super partia a celý trip sprevádzalo naozaj pekné počasie. Spoločne sme si vyšlapali zo Starého Smokovca na Térynku. Večer nás čakal lavínový workshop s Piepsami v teréne. Neskôr bolo o zábavu na chate ako vždy...

Ako prvý trip v roku 2022 sme začali SKIALP-KURZOM. Tento rok sme Vám chceli priniesť znovu niečo viac. Užitočné informácie, zážitky a hlavne praktické skúsenosti. Preto sme si pripravili viacdňový kurz pod vedením skúsených profesionálov.

Spoločne sme úspešne zdolali jeden z najbrutálnejších Trekland Tripov, aké doteraz boli. Preveril naše fyzické aj psychické zdatnosti. Zažili sme tonu zážitkov, dažde, teplo, slnko, bivaky s líškami, krásnu prírodu a more srandy.

Zážitkový Trekland Trip v Slovinsku na rieke Soča, po ktorom nikto z nás neostal suchý :) Naučili sme sa veľa cenných zručností ako riadiť správne rafty. Divoká voda a rôzne situácie v nej nám dali naozaj zabrať. Kaňoning so zlaňovaním vodopádov bol naozaj "top level" a zážitok na celý život.

Tri dni nabité nezabudnuteľnými zážitkami, skvelými ľuďmi, novými kamarátstvami, luxusným počasím a outdoorovým adrenalínom...
Počasie nám vyšlo na výbornú a tak sme si mohli na 100% užiť krásu ferrát v rakúskom Gosau. Ferrata Intersport Klettersteig Donnerkogel s vrcholom 2050 m.n.m. nám dala aj super pocit na 40 metrovom vysunutom rebríku vo...

V roku 2020 sme sa spoločne s Vami vydali na skialpový Trekland Trip do Západných Tatier. Miesto konania bola Žiarska dolina s base campom na Žiarskej chate.

Tento Trekland Trip sa niesol v duchu skvelého počasia, krásneho horského prostredia Malej Fatry a troch značiek dehydrovanej expedičnej stravy, ktorú sme spolu testovali a ochutnávali.

Myslíme, že sme spoločne zažili najlepšiu oslavu stretu starého a nového roku! Miesto bolo určite pre väčšinu z nás magické a tento štart do roku 2020 nám dal kopec energie a budeme naň ešte dlho spomínať.

Prírode nemôžeme len brať ale jej treba aj dávať. V poslednú septembrovú sobotu sme prišli do ochranného obvodu Podbanské pomôcť pri obnove lesa poškodeného podkôrnym hmyzom. Zasadili sme dokopy 400 kusov mladých jedličiek, čím sme aktívne pomohli pri jesennom zalesňovaní a zároveň doplnili druhovú skladbu drevín ako smrek, smrekovec či jarabina,...


.

.