.

.


PURE NATURE DAY 2021

22. - 23. máj 2021

Aj tento rok sme pomohli prírode tým, že sme sa spoločne snažili zbaviť ju odpadkov, ktoré sa v nej nachádzajú vinou ľudí. Na základe tohoto projektu sme vytvorili veľa skupín Vás (ľudí) z celého Slovenska a tak sme mohli počas jedného víkendu urobiť veľký kus práce. Malo to naozaj zmysel...čísla hovoria sami za seba :)

Chceme Vám všetkým veľmi poďakovať a veríme, že pri najbližšom PURE NATURE DAY sa znova pridáte a bude nás opäť o niečo viac. Naša príroda si to zaslúži.

Oblasti, kde sa na Slovensku zbierali odpadky v prírode:

Žilina, Bytča, Bratislava, Malá Fatra, Tatranská Lomnica, Trenčín, Tatranská Kotlina, Nemčiňany, Trstená, Hurbanovo, Topoľčany, Svätý Jur, Šaľa, Nové Zámky, Hamuliakovo, Ľuborečka, Hriňová, Mlynčeky, Prešov, Malinô Brdo, Šamorín, Nové Zámky, Dolné Vestenice, Veľké kapušany, Marianka, Považská Bystrica, Kysuce, Podkerepušky, Malacky, Kláštor pod Znievom, Kotešová, Krasňany, Oščadnica, Hrad Pajštún, Ilava, Pezinok, Donovaly, Martin, Liptovská Mara, Michalovce, Stupava, Tisovec, Poprad, Straník.

Oficiálne video Pure Nature Day 2021

Výber z fotiek, ktoré ste nám poslali

Nižšie nájdeš všetko z roku 2020

PURE NATURE DAY 2020

23. máj 2020

Aj tento rok sme pomohli prírode tým, že sme sa spoločne snažili zbaviť ju odpadkov, ktoré sa v nej nachádzajú vinou ľudí. Na základe tohoto projektu sme vytvorili veľa skupín Vás (ľudí) z celého Slovenska a tak sme mohli počas jedného víkendu urobiť veľký kus práce. Malo to naozaj zmysel...čísla hovoria sami za seba :)

Chceme Vám všetkým veľmi poďakovať a veríme, že pri najbližšom PURE NATURE DAY  sa znova pridáte a bude nás opäť o niečo viac. Naša príroda si to zaslúži.

Oblasti, kde sa na Slovensku zbierali odpadky v prírode:

Žilina, Bratislava, Malá Fatra, Vranov nad Topľou, Dolná Maríková, Vysoké Tatry, Karpaty, Trnava, Dechtice, Nová Baňa, Poprad, Heľpa, Porúbka, Martin, Myjava, Tatranská Lomnica, Liptovský mikuláš, Sitno, Súľovské skaly, Malé Karpaty, Štiavnické vrchy, Váh, Hrad Hrušov, Viničné, Vlčkovce, Nitra, Spišská stará Ves, Hlohovec, Pečovská Nová Ves, Dražkovce, Polom, Veterná Poruba, Spišský Hrhov, Nemcovce, Ražňany.

Oficiálne video Pure Nature Day 2020

Výber z fotiek, ktoré ste nám poslali