.

Najbližší Trekland Trip

"Trekland 100"

25. - 29. august 2021

Máme pre Vás jedinečnú príležitosť zažiť na vlastnej koži trek, ktorý bude mať premiéru na Slovensku vo forme akú Vám pripravil Trekland.

Čo tak...100 km za 5 dní? Láka Ťa skúsiť spať pod holým nebom 4 noci? Máš rád/a zábavu a dobrú partiu v horách? Neodradí Ťa otlak v topánke prekonať samého seba?

Je to výzva, ale v cieli zažiješ nezaplatiteľné pocity, ktoré Ťa zaplavia po zdolaní tejto trasy.

Ak ste niekedy rozmýšľali vyskúšať dlhší trek v horách alebo sa na niečo podobné len odhodlávate, Trekland 100 je presne udalosť, ktorá Vám tieto skúsenosti ponúka. Prvý krát sme sa rozhodli zvoliť nie až tak náročný terén Malých Karpát, ktorý je ale úplne ako stvorený na viac dňovú bezpečnú turistiku s nie vysokým prevýšením a vhodnými miestami na oddych. Spoločne túto trasu prekonáme v 5 etapách. Každý večer nás čaká pekné miesto na oddych a prespanie. Každý podľa seba môže zvoliť buď stan, bivak, hamak na strome, alebo len tak prístrešok z celty... Prespanie v prírode má svoje veľké čaro :)

Trekland 100 bude štartovať 25. augusta 2021 v Bratislave v Treklande na Vajanského nábreží 9 o 10:00 hod. Trasa povedie po červenej značke s cieľom pri Mohyle Milana Rastislava Štefánika na Bradle nad Brezovou pod Bradlom.

Trasu rozdeľujeme do 5 etáp:


1.- Bratislava - Svätý Jur (21 km)

2.- Svätý Jur - Čermák (24 km)

3.- Čermák - Buková (26 km)

4.- Buková - Dobrá Voda (18 km)

5.- Dobrá Voda - Bradlo (18 km)

Všetci účastníci budú vybavení štartovacím "balíčkom Trekland 100"

Balíček bude obsahovať Tričko s logom akcie, Nalgen 1 L fľašu Trekland, ktorá podporuje výsadbu stromov v Tatrách, Multifunkčnú šatku HAD by Trekland, čelovku PETZL, expedičnú stravu REAL TURMAT, repelent proti hmyzu CAREPLUS, ochutnávku vín s VINÁRSTVOM BAŽALÍK v cieli prvej etapy

Kompletnú výbavu, pre tých, ktorí nevedia čo si presne majú zobrať so sebou zosumarizujeme vo videu, ktorá zverejníme prvý augustový týždeň. Video bude pridané sem a rovnako na všetky naše kanály. Tiež Vám radi poradíme aj osobne, vo všetkých našich predajniach, ako sa na akciu vybaviť.

Ako sa zúčastniť?

- počet účastníkov je samozrejme limitovaný a preto je potrebné sa čo najskôr prihlásiť cez prihlasovací formulár

- následne bude vystavená faktúra s účastníckym poplatkom 100,-€ (v cene je štartovací balíček s produktami, ochutnávka vín s Vinárstvom Bažalík, stretnutie so zástupcami značiek Petzl, Real Turmat, Devold... nezabudnuteľný zážitok počas 5 dní v horách)

- vaše miesto je zarezervované až po uhradení faktúry

- účastníci majú extra zľavu na nákup výbavy pred štartom

- účasť je na vlastnú zodpovednosť

-ďalšie informácie budeme postupne pridávať prihláseným