Najbližší Trip 21.-22.júl 2018

partneri

Pozývame Ťa už v poradí na 12. Trekland Trip, ktorý bude prebiehať v krásnom prostredí Malej Fatry v areáli Chaty Žiar v Rajeckej Lesnej. Ani tentoraz nebude chýbať zaujímavý program, ktorý bude doplnený o aktivity, ktoré ste s nami ešte nezažili. V prvom rade sa môžeš tešiť na poriadnu stanovačku, stredne obtiažnu 8 hodinovú túru s dosiahnutím vrcholu známeho kopca Kľak. Jedlo si pripravíte so švédskou značkou PRIMUS. Kto už to s nami v minulosti absolvoval vie, že sa bude variť, piecť, grilovať a určite aj prehadzovať vo vzduchu palacinky :) Rovnako ako na predošlých akciách, nebude chýbať kopec súťaží a zábavy, popri ktorých spoznáš aj nových kamošov/ky.

No ale to nieje ani z ďaleka všetko! Celá táto akcia sa bude niesť v duchu zážitkov. Svoje sily si otestuješ medzi kamošmi pri taktickej hre so zbraňou. Oblečieme ťa do maskáčov, na hlavu nasadíme ochranný štít, nabijeme zbraň a už to bude len na tebe ako zvládneš hru PAINTBALL. Lezecké schopnosti predvedieš na lanovej dráhe, adrenalín ti zdvihne DEADRIDE - adrenalínova lanovka. Presnosť oka, alebo ako trafiť divú zver dokážeš napnutím luku pri LUKOSTEĽBE. Koľko piva vypiješ, toľko prepraviek pod seba postavíš pri ŠIKMEJ VEŽI - Beer Crate Climbing no a kto si myslí, že je dobrý bežec, my mu dokážeme, že to nieje len tak pri BUNGEE RUNNING.

Tak si pripravený na tento extra víkend s TREKLANDOM? Ak áno, rýchlo si rezervuj svoje miesto a vyplň prihlasovací formulár.

Vzhľadom na charakter akcie, je účasť obmedzená, preto sa prihlás čo najskôr.


Čo zobrať so sebou:
- stan, spacák, karimatku
- vhodnú obuv a oblečenie na turistiku a kemping
- kopec pozitívnej energie

Ako sa zúčastniť:

- vyplň  prihlasovací formulár

- následne bude vystavená faktúra s účasníckym poplatkom 79,- €
po uhradení budeš zaradený medzi účastníkov tripu
- účasť je na vlastnú zodpovednosť
- doprava je individuálna, väčšinou sa dá dohodnúť s ostatnými v diskusii udalosti na Facebooku

- ďalšie info budeme postupne pridávať