.
.

WILD TREKLAND TRIP #4 Tribeč 

OFICIÁLNY TRAILER

 *dobrodružstvo *zážitky *divoká príroda *výbava z Fjällräven 

✔#hladamwild #wildtreklandtrip✔

Na východnom, strednom a západnom Slovensku boli ukryté schránky, ktoré sa dali objaviť podľa indícii. Nebolo to vôbec jednoduché! Po niekoľkých týždňoch hľadania sme mali 3 finalistov, ktorí skryté schránky s postupom do finále našli. To ale nebolo všetko. Následne dostali informáciu o mieste, kde ich výhra čaká. Vzdialenosť na miesto mali všetci traja rovnakú ale najrýchlejší bol Patrik! Výhra Wild Trekland Trip bola teda jeho.

Pre Patrika, ktorý tento WILD vyhral to bol naozaj silný zážitok, na ktorý nikdy nezabudne. 

Sleduj FILM

Pozrite si pár fotiek z backstage 

WILD TREKLAND TRI#3 na Orave Sisa s Tomášom vôbec netušili, čo ich čaká, kam pôjdu, čo sa tam bude diať, koľko to celé bude trvať a či to vôbec zvládnu. Jediné čo vedeli podľa ištrukcii aké veci si majú zbaliť a miesto a čas vyzdvihnutia, na ktorom mali čakať. Zažili skutočnú divočinu ešte v málo dotknutej krásnej oravskej prírode. Splavili rieku, podľa mapy sa museli dostať na miesto kde prvý krát v živote spali pod holým nebom. Čo všetko sa ale stalo si pozrite vo videu :)Ak by si chcel/la zažiť rovnako Wild Trekland Trip so svojím parťákom, prichádza opäť možnosť sa do tejto divokej akcie dostať už toto leto. Stačí preto niečo spraviť a šancu má každý... viac info nižšie v popise. 

OFICIÁLNY TRAILER

Sleduj FILM

 WILD TREKLAND TRIP #2 Ferrata


Vzal som ich z ich komfortnej zóny priamo do divočiny... Pre Alžbetu a Michala to bolo naozaj veľké dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú...

Do poslednej chvíle nevedeli, čo ich čaká. Všetko zistili priamo na mieste. Zdolanie ferraty, spanie v útulni či zlanenie skaly boli pre nich úplnou novinkou. Ako to zvládli uvidíte vo videu.


Sleduj FILM

Pozrite si pár fotiek z backstage 

Náš nový projekt WILD Trekland Trip.
POZOR! Nepôjde len o jeden z Treklandtripov, bude to naozaj divočina...

Prví vybraní účastníci zažili tú pravú slovenskú prírodu. Počas dvoch dní v Štiavnických vrchoch otestovali svoj materiál a fyzickú aj psychickú zdatnosť. 
Pilotné video Vám umožňuje spraviť si predstavu ako bude tento projekt vyzerať. V ďalších častiach sa môžete tešiť na skutočné emócie a zážitky, ktoré s Jakubom budú prežívať rôzni ľudia na rôznych "wild" miestach :) Dnešné (deň zverejnenia) 100 výročie ČSR je tiež akousi symbolikou a predzvesťou toho, že súčasťou budú Slováci aj Česi.
V roku 2019 pre vás pripravujeme rôzne formy ako sa do "WILDu" môžete dostať aj vy a zažiť divočinu na vlastnej koži.
Stačí sledovať nás fanpage a oficiálne stránky www.treklandtrip.sk tiež oficiálny YouTube kanál treklandsk kde budú zavesené všetky videá.

Ak sa Vám video páči a tiež by ste chceli niečo podobné zažiť, podporte ho svojím zdielaním a lajkom :) Ďakujeme