.
.

⚠️ 31.01.2021 😮 ⚠️PREMIÉRA NOVÉHO FILMU WILD TREKLAND TRIP⚠️ 

*dobrodružstvo *zážitky *divoká príroda *výbava z Fjällräven 
✔#hladamwild #wildtreklandtrip✔

WILD TREKLAND TRI#3 na Orave Sisa s Tomášom vôbec netušili, čo ich čaká, kam pôjdu, čo sa tam bude diať, koľko to celé bude trvať a či to vôbec zvládnu. Jediné čo vedeli podľa ištrukcii aké veci si majú zbaliť a miesto a čas vyzdvihnutia, na ktorom mali čakať. Zažili skutočnú divočinu ešte v málo dotknutej krásnej oravskej prírode. Splavili rieku, podľa mapy sa museli dostať na miesto kde prvý krát v živote spali pod holým nebom. Čo všetko sa ale stalo si pozrite vo videu :)Ak by si chcel/la zažiť rovnako Wild Trekland Trip so svojím parťákom, prichádza opäť možnosť sa do tejto divokej akcie dostať už toto leto. Stačí preto niečo spraviť a šancu má každý... viac info nižšie v popise. 

OFICIÁLNY TRAILER

Sleduj FILM

 WILD TREKLAND TRIP #2 Ferrata


Vzal som ich z ich komfortnej zóny priamo do divočiny... Pre Alžbetu a Michala to bolo naozaj veľké dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú...

Do poslednej chvíle nevedeli, čo ich čaká. Všetko zistili priamo na mieste. Zdolanie ferraty, spanie v útulni či zlanenie skaly boli pre nich úplnou novinkou. Ako to zvládli uvidíte vo videu.


Sleduj FILM

Pozrite si pár fotiek z backstage 

Náš nový projekt WILD Trekland Trip.
POZOR! Nepôjde len o jeden z Treklandtripov, bude to naozaj divočina...

Prví vybraní účastníci zažili tú pravú slovenskú prírodu. Počas dvoch dní v Štiavnických vrchoch otestovali svoj materiál a fyzickú aj psychickú zdatnosť. 
Pilotné video Vám umožňuje spraviť si predstavu ako bude tento projekt vyzerať. V ďalších častiach sa môžete tešiť na skutočné emócie a zážitky, ktoré s Jakubom budú prežívať rôzni ľudia na rôznych "wild" miestach :) Dnešné (deň zverejnenia) 100 výročie ČSR je tiež akousi symbolikou a predzvesťou toho, že súčasťou budú Slováci aj Česi.
V roku 2019 pre vás pripravujeme rôzne formy ako sa do "WILDu" môžete dostať aj vy a zažiť divočinu na vlastnej koži.
Stačí sledovať nás fanpage a oficiálne stránky www.treklandtrip.sk tiež oficiálny YouTube kanál treklandsk kde budú zavesené všetky videá.

Ak sa Vám video páči a tiež by ste chceli niečo podobné zažiť, podporte ho svojím zdielaním a lajkom :) Ďakujeme