.
.

⚠️ ŠTARTUJEME NOVÉ DOBRODRUŽSTVO, KTORÉ BUDE MÔCŤ ZAŽIŤ KAŽDÝ Z VÁS 😮 ⚠️PÔJDE TU NAOZAJ O VEĽA⚠️ 

*dobrodružstvo *zážitky *divoká príroda *výbava z Fjällräven 
✔#hladamwild #wildtreklandtrip✔WILD TREKLAND TRIP s Fjällräven

Tentokrát môžeš byť súčasťou WILD výzvy aj ty. Zažiješ skutočné emócie, pravú slovenskú prírodu a otestuješ svoju fyzickú aj psychickú zdatnosť. Súčasťou bude výbava od značky Fjällräven v hodnote 500,-€ pre teba a 500,-€ pre tvojho parťáka, ktorého môžeš zobrať do divočiny so sebou. Jednoducho príležitosť, ktorú si nechceš nechať ujsť.


Možnosť ako sa do WILDu dostať, bude teraz naozaj špeciálna a akčná. Už pred samotným WILD Trekland Tripom zažijete malé dobrodružstvo pri hľadaní vstupenky do tejto výzvy.


AKO NA TO?

1.) Na 3 miestach na Slovensku (západné, stredné a východné) sme ukryli 3 schránky, ktoré ťa privedú až do finále. Jediné čo teraz budeš musieť spraviť, je jednu zo schránok nájsť.

2.) Prihlás sa cez prihlasovací formulár ( prihlasovanie je už ukončené) aby si sa hľadania mohol zúčastniť (pre zapojenie do hľadania je prihlásenie podmienkou, tiež každý z prihlásených bude automaticky aj v žrebovaní o vecné ceny)

3.) Od 6. júla 2020 sleduj náš web treklandtrip.sk, trekland.sk a sociálne siete Instagram, Facebook, Youtube. Vždy v danom týždni zverejníme indíciu, ktorá ťa priblíži k miestu, kde je schránka ukrytá.

4.) Ak jednu zo schránok nájdeš, riaď sa inštrukciami v nej a postup do finále máš istý.

Prvou cenou bude obrovský zážitok, ktorý prežiješ na vlastnej koži spolu s parťákom, ktorého si môžeš so sebou zobrať. Vybavíme Ťa do značky Fjällräven v hodnote 500,-€ pre teba a 500,-€ pre tvojho parťáka. Celý WILD Trekland Trip bude točený profesionálnym štábom, z ktorého budeš mať super video.

Druhá a tretia cena je rovnako veľmi exkluzívna. Získaš VIP súkromný Trekland Trip v slovenských horách!Svoje hľadanie dokumentuj fotkami alebo videom s hastagom #hladamwild ,ktoré zaves na Instagram. 

Po ukončení hľadania budeme žrebovať zo všetkých príspevkov označených #hladamwild výhercov, ktorý dostanú parádne ceny od značky Fjällräven a Treklandu.

Držíme Vám všetkým palce 😊 INDÍCIA č. 1 

je prezradená vo videu...sleduj

INDÍCIA č. 2

je prezradená vo videu...sleduj 

INDÍCIA č. 3

je prezradená vo videu...sleduj

INDÍCIA č. 4

je prezradená vo videu...sleduj

INDÍCIA č. 5

je prezradená vo videu...sleduj

INDÍCIA č. 6

je prezradená vo videu...sleduj

INDÍCIA č. 7

je prezradená vo videu...sleduj


Prvá schránka je objavená na západnom Slovensku! Našiel ju Patrik, gratulujeme.

Na východnom Slovensku objavila schránku Dominika, gratulujeme!

Na strednom Slovensku objavil schránku René, gratulujeme! 

WILD TREKLAND TRI#3 na Orave Sisa s Tomášom vôbec netušili, čo ich čaká, kam pôjdu, čo sa tam bude diať, koľko to celé bude trvať a či to vôbec zvládnu. Jediné čo vedeli podľa ištrukcii aké veci si majú zbaliť a miesto a čas vyzdvihnutia, na ktorom mali čakať. Zažili skutočnú divočinu ešte v málo dotknutej krásnej oravskej prírode. Splavili rieku, podľa mapy sa museli dostať na miesto kde prvý krát v živote spali pod holým nebom. Čo všetko sa ale stalo si pozrite vo videu :)Ak by si chcel/la zažiť rovnako Wild Trekland Trip so svojím parťákom, prichádza opäť možnosť sa do tejto divokej akcie dostať už toto leto. Stačí preto niečo spraviť a šancu má každý... viac info nižšie v popise. 

OFICIÁLNY TRAILER

Sleduj FILM

 WILD Trekland Trip #2. Ferrata

Vzal som ich z ich komfortnej zóny priamo do divočiny... Pre Alžbetu a Michala to bolo naozaj veľké dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú...

Do poslednej chvíle nevedeli, čo ich čaká. Všetko zistili priamo na mieste. Zdolanie ferraty, spanie v útulni či zlanenie skaly boli pre nich úplnou novinkou. Ako to zvládli uvidíte vo videu.

Pozrite si pár fotiek z backstage 

Náš nový projekt WILD Trekland Trip.
POZOR! Nepôjde len o jeden z Treklandtripov, bude to naozaj divočina...

Prví vybraní účastníci zažili tú pravú slovenskú prírodu. Počas dvoch dní v Štiavnických vrchoch otestovali svoj materiál a fyzickú aj psychickú zdatnosť. 
Pilotné video Vám umožňuje spraviť si predstavu ako bude tento projekt vyzerať. V ďalších častiach sa môžete tešiť na skutočné emócie a zážitky, ktoré s Jakubom budú prežívať rôzni ľudia na rôznych "wild" miestach :) Dnešné (deň zverejnenia) 100 výročie ČSR je tiež akousi symbolikou a predzvesťou toho, že súčasťou budú Slováci aj Česi.
V roku 2019 pre vás pripravujeme rôzne formy ako sa do "WILDu" môžete dostať aj vy a zažiť divočinu na vlastnej koži.
Stačí sledovať nás fanpage a oficiálne stránky www.treklandtrip.sk tiež oficiálny YouTube kanál treklandsk kde budú zavesené všetky videá.

Ak sa Vám video páči a tiež by ste chceli niečo podobné zažiť, podporte ho svojím zdielaním a lajkom :) Ďakujeme