,

.

Po úspešnom nočnom tripe z minulého roku, sme sa rozhodli ho zopakovať. Tentokrát sme vybrali nie menej tajuplné miesto - Lietavský hrad. Celé to začalo cestou vlakom "Rajecká Anča", zo Žiliny do Rajeckých Teplíc.

Naším najnovším prírastkom na predajniach je švédska značka batohov Thule. Kto sa nevedel rozhodnúť pre správny batoh, mal jedinečnú príležitosť si väčšinu modelov vyskúšať.

Bol pekný, jarný deň a my sme sa tentokrát vybrali na Martinské hole - nenáročnú trasu na rozhýbanie sa po zime. Začali sme z Kuneradu, minuli sme (žiaľ) vyhorený Kuneradský zámok, cestou si vyskúšali filtrovanie vody cez expedičný filter MSR, s čím ste si užili kopec zábavy a došli na otvorené Martinské hole s krásnymi výhľadmi na všetky strany.

Dlhé zimné večery sú ideálne na premýšľanie o nasledujúcich akciách. Ale načo čakať do jari, keď sa dá zabaviť aj v zime? A tak vznikla myšlienka na nočný trip - Trekland Night.

Prvý Trekland Trip, ktorý sme spískali, sa konal v auguste 2015 pod názvom Trekland Weekend. Situovali sme ho do krásneho prostredia Malej Fatry. Kým iní festivalovali v Terchovej, my sme odtiaľ vyrážali do sviežeho prostredia Dolných a Horných Dier. Ďalej už to až také svieže nebolo. :-) Cez Sedlo Medzirozsutce a Medziholie sme sa dostali až na...


.

.