.                                                                                 

Tomáš Baška

Účastník tripu

" Po náhodnom dozvedení sa o prvej akcii na ktorej som bol, som sa zúčastnil už na viacerých Trekland tripoch, či už jednodňových alebo dvojdňových. Každý trip výborne zorganizovaný, výborné aktivity počas každého tripu, veľa zaujímavých informácií, prezentácia noviniek, možnosť veľa vecí priamo vyskúšať, otestovať. Skvelý ľudia priamo z Treklandu, alebo z účastníkov. Teším sa vždy na každú ďalšiu akciu. "

Jana Melišová

Účastníčka tripu

" Ferratový Trekland trip bol nádherný zážitok plný adrenalínu. Stretla som skvelú veselú partu rovnako naladených dobrodruhov a naozaj sme si to užili. Trekland sa postaral nielen o zabezpečenie kvalitnej výstroje zn. Petzl, ale aj o dozor nad jej správnym použitím. Maximálna snaha o našu bezpečnosť . No a ako bonus zariadil niekoľkohodinovú pauzu v daždi, presne vtedy keď sme liezli . Už vopred sa tešíííím sa na ďalší Trekland trip."


Peter Holly

Ambassador Fjällräven

" Myšlienka Trekland tripov je veľmi jednoduchá vytiahnuť ľudí von do prírody otestovať nové veci, užiť si spoločnú zábavu. Zatiaľ som mal možnosť absolvovať 2 Trekland tripy a môžem len odporučiť. O všetko je postarané, trasy sú naplánované, logistika zabezpečená a ešte k tomu aj testujete veci, ktoré dostanete za zvýhodnenú cenu. Čo je veľkým benefitom, jednotlivé produkty a novinky na trhu sa učíte používať priamo v teréne, pod odborným dozorom skúsenych chalanov z Trekland tímu. Ak máš rád prírodu, pohyb v nej, nové kamarátstva ako aj novinky zo sveta outdoorového vybavenia/oblečenia, neváhaj sa zúčastniť, lutovať nebudeš. "

Chris Dzurík

Účastník tripu

"Ako už dlhodobý spokojný zákazník Treklandu, bola iba otázka času kedy sa konečne rozhodnem ísť na Trekland Trip. Prvý trip (určite nie posledný :-D), na ktorom som sa zúčastnil bol v Rajeckej Lesnej. Absolvovali sme krásnu túru na Kľak. Nasledujúci deň nás čakal nabitý program, ktorý Treklanďáci zvládli na jednotku (paintball nemal chybu!) Druhý trip bol v rakúskom Hohe-Wande kde sme liezli ferraty pod dohľadom chalanov z Petzl-u. Ani počasie, ktoré nám neprialo nás neodradilo a všetci sme si to užili. Ak chceš skúsiť niečo nové, spoznať nové miesta a hlavne neskutočne úžasných ľudí, tak pre všetkých mám len 2 slová na záver: Príď a zaži!"

Jana Janovičková

Účastníčka akcie

"Za Treklandripy určite palce hore(aj na nohách teda tam všetky prsty lebo nedokážem dvihnúť len palec). Priznávam že na prvý som išla tak trochu za účelom získať nohavice za dobru cenu, ktoré som v tom čase reálne potrebovala ale tiež spoznať nových ľudí. Ciel 100% splnený(keby existovalo viac % tak aj na viac)! Nohavice boli také super, že dneska viem že by som si ich kúpila aj za plnú cenu. Ľudia tiež super, s niektorými som prežila len ten prvý treklandtrip a s niektorými prežívam aj ďalšie tripy alebo si na toľko získali moje srdce že sme v kontakte aj mimo tripov. Treklandtripy mi zabezpečujú niekoľko veci: 1) pravidelný pohyb v horách 2)vyskúšať nove veci ( via ferrata alebo skialp a vždy 100% bezpečne lebo idu vždy ľudia ktorí sa vo svojej outdoorovej aktivite vyznajú) 3) pravidelný prísun nových zaujímavých ľudí a 4) zlepšujú moju outdoorovu výbavu a poznatky o veciach, materiáloch, starostlivosti...Takže ak chcete prežiť víkend so super ľuďmi tak tieto tripy sú to pravé orechové lebo Kubo (taký vysmiaty chalanisko) to robí fakt super."