Považský Inovec s batohmi Fjällräven

19.05.2018

11. Trekland Trip

5.-6. máj 2018

Teplé jarné počasie ťahá mnohých z nás vonku, do prírody. Tentokrát sa Trekland rozhodol, že vás vezme do krásneho pohoria Považský Inovec. Súčasťou tohto tripu bolo aj testovanie batohov Abisko Hike 35. Začali sme pod Trenčianskym hradom, kde sme sa zišli v peknom počte a vydali sa na Rozhľadňu Dúbravka pri Soblahove. Po krátkej pauze a predstavení batohu, sme pokračovali ďalej v celodennej turistike na Inoveckú chatu. Počasie nám naozaj prialo - bolo teplo a krásne slnečno. Keďže sme mali dobrý čas, zastavili sme sa aj na Chate pod Ostrým vrchom.

Na Inoveckej chate nás čakala vynikajúca večera a ústretový personál. Po ubytovaní však program rozhodne nekončil. Tradične sme pre vás pripravili rôzne súťaže a aktivity, aby ste sa bavili a cítili dobre. Sobotný večer sme zakončili na Rozhľadni na Inovci, s tesným minutím západu slnka.

Nedeľné ráno nás privítalo znova pekným počasím, ale aj skvelými raňajkami. Dnes nás čakala kratšia túra. Cestou sme prechádzali cez prírodnú pamiatku Selecké kamenné more. Z dedinky Selec nás čakal už len posledný úsek trasy, cez slnkom zaliate lúky. Tie posledné, s hradom Beckov v pozadí, sú ako stvorené na spoločnú foto.

Veríme, že sa vám tento trip páčil a užili ste si ho v dobrej nálade. Radi vás uvidíme aj nabudúce.