Dámska prespávačka s Flipkami

24.07.2023

45. Trekland Trip

22. - 23. júl 2023

V spolupráci s mladou slovenskou značkou Flipky, bol tento Trekland Trip výlučne pre všetky dievčatá, slečny, dámy a paničky. Spoločne sme Zažili netradičný, programom nabitý  víkend, spojený s testovaním udržateľných produktov v srdci prírody Rajeckej doliny. Spoločne sme si užili turistiku na Lietavský Hrad, kde nás zapriahli do pomocnej práce dobrovoľníci, ktorí zachraňujú tento hrad a vďaka nim je stále krajší a krajší. Zasýpali sme ručne obnovenú časť krypty hradnej kaplnky. Neskôr nás ponúkli vychladeným pivom a nádherným výhľadom až zo strechy hradu. Ešte sa sem určite vrátime

Nasledovala turistika ku stratenému Budzogáňu, kde sme si uvarili spoločne našu outdoorovú kávičku a vychutnali si chill a pohodu pri tejto unikátnej skale. Pri návrate do kempu Slnečné skaly dievčatá čakalo prekvapko v podobe lezenia, pretože Porúbka je lezecká oblasť a nesmel chýbať ani Mišo inštruktor z Petzlu, ktorý dievčatám všetko vysvetlil a mnohé z nich okúsili lezenie prvý krát. Nasledoval večer pod hviezdami, opekačka, grilovačka, stanovačka, zábava, súťaže :) Ráno sme si spoločne zacvičili na prebratie flexi jogu s Nikolou a jej Aerial Academy.

Záver bol parádny na vrchole Slnečných skál nad Rajeckými Teplicami. Veríme, že ste si to všetky užili najviac ako sa dalo, ďakujeme vám spoločne s chalanmi z Flipiek - Dávid a Šimon a vidíme sa určite nabudúce :)

Všetko čo sa dialo, sledujte na fotkách a vo VIDEU.