How did it look like the last Tripe in the Low Tatras?

Watch videos from trips ...


.

.

.

Tento jedinečný projekt sa zrodil v hlave zamestnancovi, ktorý v Treklande pracuje už 12 rokov. Volá sa Jakub Slotta a v auguste v roku 2015, chcel vytiahnuť kamarátov z ich denného stereotypu a vziať ich do našich krásnych hôr. Pripravil 2 denný program s naplánovaním trasy, výbavy a produktov, ktoré nepoznajú a chcel ich ukázať priamo v teréne. Prvá akcia sa vydarila a jeho kamaráti boli z toho naozaj nadšení spolu s plnou hrsťou zážitkov. Vtedy to ešte nieslo názov Trekland "weekend".

Netrvalo dlho a Jakub sa pustil do organizovania nočného pochodu s čelovkami pre verejnosť, kde sa už mohol zúčastniť ktokoľvek, kto chcel testovať výbavu počas nočnej turistiky. S touto väčšou skupinou ľudí bola naozaj zábava a počas akcie padlo veľa otázok kam pôjdeme najbližšie. No a vtedy vznikla myšlienka jednotného názvu, pre každý nasledujúci výlet, a ním je "TREKLAND TRIP".

Od tej doby sa začali dopredu plánovať jednotlivé tripy tak, aby bol každý iný a mohli sme spoločne testovať produkty, ktoré si zákazníci vedia nájsť v našich predajniach. Prešli sme mnoho kútov Slovenska, chát, kempov, turistických trás, vrcholov atď. Počas Trekland Tripu vzniklo veľa nových kamarátstiev a stretnutí ľudí z celej našej krajiny. V roku 2018 vznikla oficiálna webová stránka www.treklandtrip.sk na ktorej si vedia všetci nájsť novinky, fotky, videá a kalendár všetkých akcií na celý rok.

Po prvý krát sme sa tiež vydali v roku 2018 aj za hranice Slovenska a zažili sme spoločne dobrodružstvo v horách u našich susedov. 

Tí, ktorí nás už poznajú vedia v čom je Trekland Trip výnimočný, tí ktorí to ešte nestihli, veríme, že sa čoskoro stretneme a zažijeme dobrodružstvo spoločne :)

Už teraz sa môžete všetci tešiť na nové Tripy, ktoré budú stáť naozaj za to. 


Discover the new website Trekland.sk where you can find the best things for your outdoor adventures


Favorite products on the trip...


Millet UBIC 30

Ľahký turistický batoh, s možnosťou uchytenia množstva materiálu...

Nalgene WM 1,0l

Fľaša z tvrdeného plastu na každodenné pužívanie, BPA free...

Millet BAIKAL 1100

Syntetický trojsezónny predĺžený spacák na túry do hôr...

References


Peter Holly

Ambassador Fjällräven

"Myšlienka Trekland tripov je veľmi jednoduchá vytiahnuť ľudí von do prírody...

Tomáš Baška

Trip participant

"Po náhodnom dozvedení sa o prvej akcii na ktorej som bol, som sa...


.

.

.